OFERTA

Jeżeli potrzebujecie Państwo rehabilitacji w domu to zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. FizjoArena Rehabilitacja Warszawa to grupa specjalistów, którzy pomogą dochodzić Państwu do pełni zdrowia w waszym domu. Rehabilitację prowadzimy zarówno po przebytych chorobach jak udary czy wylewy jak również po urazach i kontuzjach. FizjoArena Rehabilitacja Warszawa przyniosą Państwu ulgę w bólu związanym ze zwyrodnieniami.

Specjaliści z FizjoArena Rehabilitacja Warszawa wykonają w Państwa domu masaże lecznicze czy też kinesiotaping. Do każdego pacjenta w firmie Fizjoarena Elżbieta Kielanowska terapia jest dobierana indywidualnie, na podstawie badań lekarskich oraz wywiadu. W razie dodatkowych pytań zapraszamy serdecznie do kontaktu.

O NAS

Jeżeli macie Państwo problemy ze zdrowie i chcecie zamówić wizytę domową w Fizjoarena Elżbieta Kielanowska, ale nie wiecie kto was odwiedzi to już odpowiadamy. Możemy zagwarantować, że z firmy Fizjoarena Elżbieta Kielanowska przyjadę do Państwa najwyższej jakości specjaliści z dziedziny rehabilitacji oraz masażu. Działamy na terenie Warszawy. O umówionej godzinie nasz fizjoterapeuta dotrze do p[państwa. Nie musicie się przejmować, będzie posiadał ze sobą stół składny. Poprosimy państwa o naszykowanie na pierwszą wizytę dokumentacji medycznej.

KONTAKT Z NAMI

Fizjoarena Elżbieta Kielanowska

ul. Wilcza 52/50, 00-679 Warszawa

NIP: 1132794090

kontakt@fizjoarena.pl

533 939 299