OFERTA

Jeżeli poszukujecie specjalistów, którzy wykonają dla was przeprowadzkę to zapraszamy do zapoznania się z oferta. Metrans - Przeprowadzki Wrocław to wiele lat doświadczenia. Oferujemy przeprowadzkę zarówno domów, mieszkań jak i firm.

Nasza oferta na przeprowadzki Wrocław - Transport Metrans obejmuje zarówno poważne i duże przeprowadzki jak i również przewozy sprzętu agd czy zakupionych w sklepie mebli. Możemy również pomóc w pozbyciu się starych mebli. Jeżeli jesteś studentem to na przeprowadzki Wrocław otrzymasz specjalną zniżkę.

Metrans - Przeprowadzki Wrocław to wieloletnie doświadczenie oraz flota samochodów dopasowana do potrzeb przeprowadzek. Bezpieczeństwo powierzonego nam mienia to nasz priorytet. Śmiało możemy powiedzieć, że poradzimy sobie z każdym zadniem!

O NAS

Transport – Metrans to firma posiadająca wiele lat doświadczenia. Specjalizujemy się w przeprowadzkach na terenia miasta Wrocławia i okolic. Oprócz przeprowadzek Transport – Metrans oferuje inne związane z transportem usługi jak przewóz mebli czy też na przykład zakupionego sprzętu AGD. Gwarantujemy najwyższą jakość usług i zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

KONTAKT Z NAMI

Metrans Kamil Kwiatkowski

ul.Jedności Narodowej 164, Wrocław

nip: 8982246533

REGON: 381758799

metrans@onet.eu

501 564 852