Postaw na sprawdzoną jakość – wybierz fordisplay.pl

Każdy wystawca wie, że promocja marki czy produktów na targach nie jest możliwa bez odpowiednich materiałów reklamowych. Systemy wystawiennicze pozwalają przede wszystkim zaaranżować stoisko, przedstawić prezentowany produkt lub usługę, zdobyć zaufanie klientów oraz zwiększyć sprzedaż i poprawić zyski firmy. W fordisplay.pl wiemy, że nie jest to proste zadanie, dlatego staramy się wychodzić naprzeciw wymaganiom naszych klientów. Przekonaj się, dlaczego warto wyposażyć swoje stanowisko w naszej firmie oraz co znajduje się w naszej ofercie.


Bogata oferta – szeroki wybór produktów
W naszej ofercie możesz znaleźć wiele rozmaitych produktów przygotowanych specjalnie do przeprowadzenia skutecznej promocji na targach, promocjach czy w galeriach handlowych. Do aranżacji stoiska bardzo chętnie wybierane są przede wszystkim ścianki reklamowe oraz standy tekstylne, dzięki którym można nie tylko przedstawić dużo informacji dla klienta, ale również oddzielić swoje stoisko od sąsiednich. Co więcej, ścianki doskonale prezentują się na zdjęciach i nadają się jako tło. W naszej firmie oferujemy materiały o różnych wymiarach oraz kształcie – na przykład owalnym lub serpentyny. Kolejnym rozwiązaniem jest roll-up, który wyróżnia się wygodnym systemem rozkładania i możliwością nadrukowania większej grafiki.


Najwyższej jakości wykończenie
Przykładamy olbrzymią wagę przede wszystkim do jakości oferowanych produktów. Są one nie tylko wytrzymałe, ale także funkcjonalne i estetyczne. Pozwala to znacznie poprawić wizerunek firmy w oczach klientów – widzą, że jest ona rzetelna i warto skorzystać z jej usług lub zakupić reklamowany produkt. Nasze systemy wystawiennicze charakteryzują się mobilnością oraz szybkim i wygodnym montażem – często bez użycia narzędzi, co jest bardzo ważne podczas wszelkich promocji czy rozkładania stoiska na giełdzie i pozwala zaoszczędzić dużo czasu.


Dlaczego warto skorzystać z fordisplay.pl?
Zapewniamy przede wszystkim wygodne zakupy w sklepie internetowym, gdzie można znaleźć szeroki wybór materiałów do przeznaczonych dla branży targowej. Zamówienia są realizowane bardzo szybko, można również skorzystać ze sprawnej dostawy. Kolejną kwestią, na której bardzo nam zależy, jest kontakt z klientem. Staramy się, by był on szybki i sprawny oraz wartościowy – udzielamy odpowiedzi na nurtujące pytania za pośrednictwem infolinii. Doświadczony pracownik pomoże dopasować najlepszy system wystawienniczy, który skutecznie poprawi marketing firmy.